Obserwatorzy

Dziwna sprawa!

Hejka mało tutaj piszę do was zazwyczaj trzyma tylko porządek ale to nie o tym dzisiaj mam do was dość nietypową sprawę więc huh nie wiem jak zacząć. Najlepiej od początku... proszę was abyście przeczytali wszytko jest to dla mnie ważne

Więc tak kilka miesięcy po otworzeniu JBFFPL a dokładniej kiedy bardziej zaczęła ta strona zyskiwać "sławę" zaczęły pojawiać się nowe spisy o/z JB natomiast zazwyczaj odpadały(wypalały się, brak wejść, 0 czytelników itp.) no ale musiał oczywiście zostać jeden, jeden jedyny który brnął w to dalej a właściwie to dziewczyna. Była tutaj na stażu (nie ważne kto). Na początku to zlewałam przysięgam ale kurde ile można? Podczas stażu zauważyłam że ta dziewczyna właśnie ma tą stronę co jeszcze śmieszne miała ten sam regulamin kropka w kropkę... napisałam jej o tym to jakoś je przekształciła potem jej napisałam żeby zrezygnowała z tam tej no bo hej nie można być na 2 spisach przynajmniej u mnie! Zrobiła to ale nie usunęła spisu wtedy to zlałam. Kiedy ona nie wstawiała nic usunęłam ją z tego spisu informując ją za co nie odpisała nic po kilku miesiącach od tamtego zdarzenia zaczęło się wznowiła ten spis mimo że prosiłam ją i pisałam komentarze nic 0 odpowiedzi i zaczęło się wszystko od nowa:

"Witam!
Lubisz czytać fanfiction z Justinem Bieberem w roli głównej?
Jeśli tak to dobrze trafiłaś/trafiłeś, ponieważ na tym spisie tylko takie znajdziesz.
Piszesz swoje ff z JB, a go tu jeszcze nie ma? To zgłoś je!
Masz jakieś pytanie albo sprawę? To śmiało pisz w komentarzu zakładce "Pytania", a ja postaram Ci się pomóc."

 Znajome? Ha! Jakiś czas temu widniała taka informacja ale ją przekształciłam robiąc nowy szablon więc nie mam jej chyba jak pokazać (ci co są tutaj od dłuższego czasu powinni pamiętać) ...

Opowiedzcie mi na pytanie Po co kolejny spis z tym samym człowiekiem? Naprawdę tego nie rozumiem. Po co motać się przy kilku spisach z czego na wszystkich jest to samo? 

Napiszcie mi co o tym sądzicie i co powinnam zrobić bo dostaje chyba już gorączki lekko mówiąc kiedy widzę ten blog a przysięgam że nie łatwo go ominąć skoro siedzę na tym bloggerze a on się wszędzie reklamuje.

Na dzisiaj to na tyle nie mam już ochoty patrzeć na to wszystko życzę miłych wakacji i spokojnej nocy!

mam nadzieję że wybaczycie mi błędy nie zwracam na nie uwagi szczególnie kiedy leże i piszę to na telefonie, chciałam się po prostu podzielić szybko z tym z wami i zapytać może mi coś zaradzicie :D
nie będę pisać jaki to blog bo nie chcę go reklamować :)

4 komentarze:

 1. Hej! :)
  Jeśli mam być szczera to trochę Cię rozumiem, ale trochę nie.
  Napisałaś, że ten spis ściąga z tego spisu. No to akurat nie jest fajne i rozumiem, że to bardzo Cię denerwuje.
  ALE
  nie rozumiem po co ona ma usuwać tego bloga. W końcu to jej sprawa jakiego bloga prowadzi i nie możesz zakaz go jej usunąć.

  Żeby była jasność nie znam tej dziewczyny i nie chcę abyś pomyślała, że stoję po jej stronie (bo jak pisałam wyżej to trochę Cię rozumiem) właściwie to jestem po niczyjej stronie.

  Ale zastanów się może ją uszczęśliwia prowadzenie tego spisu.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ale jeśli patrzeć robi wszystkim mętlik, i nie potrzebne jest dodawanie kolejno tych samych blogów(te same są zgłaszane tam) skoro tamten spis ma bardzo mało wyświetleń, rozumiem gdyby miał na równi z tym ale nie jest :)

   Usuń
 2. A ja Cię rozumiem. I mam nadzieję zevtanta dziewczyna się wreszcie opamieta. Nie mam zamiaru wchodzić na jej blog. Twój mam zapisany w Zakładkach i tak zostanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten blog i z tego co widzę, został usunięty :)

  OdpowiedzUsuń