Obserwatorzy

Uwaga

Nie wiem jak ja mam się już do was zwracać skoro i tak nie posłuchacie? prosiłam o to żeby czytać regulamin? tak, ale wy chyba nie doczytaliście że po zgłoszeniu bloga wstawiajcie button, dzisiaj weszłam wyrywkowo na kilka blogów zobaczyć z ciekawości czy ktoś wstawił, i patrze? ani jeden z czterech blogów nie wstawił buttonu, tak sobie myśle czy wy naprawdę uważacie że ja tego nie zobaczę?
Chcecie tak dalej postępować? okej proszę bardzo, co ja się prosić będę prawda?

17 komentarzy:

 1. Nie dość, że pracujesz tak w sumie dla nas, to jeszcze zero jakiegokolwiek poszanowania twojej pracy. Przecież możesz to rzucić i posłąć wszystko do diabła, a mimo to jesteś. Nie wiem jak można się nie stosować do regulaminów, przecież to chwila, nie trzeba umieszczać tego na stronie głóœnej, można stworzyć specjalną zakładkę... komentatorów to chcą mieć, ale za pomoc nie podziękują. Brak słów. Mimo to, mam nadzieję, że nie zrezygnujesz ze spisu.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja dopiero dzisiaj weszłam patrzę i wstawione xd bardzo dziękuję i zaraz wstawiam button, bo nawet nie myślałam że mój blog się nadaję xd zaraz będzie wstawione, nie rozumiem ludzi którzy nie szanują tego że ty to wstawiasz właściwie za nic, bo nic przecież z tego nie masz, możesz wszystko usunąć i tyle tego będzie, ale wiem że ty tu jesteś dla nas ;) dziękuję c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdy blog się nadaje, byleby Justin był jednym z głównych bohaterów :)

   Usuń
 3. Przepraszam, że wcześniej nie dodałam,ale dopiero zauważyłam, że opublikowałaś ;) szybko wchodzę i dodaję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie rób z tego takiej tragedii, mogła napisać pod rozdziałem notkę, a nie pisać osobnego posta;) I jeśli już prowadzisz bloga, to staraj się zwracać uwagę na interpunkcję, bo sama nie wiesz, kiedy postawić znak zapytania lub przecinek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. halo też jestem człowiekiem i mam prawo popełniać błędy
   mam 15 lat, nie jestem zawodową polonistą tylko dalej się uczę dla twojej świadomości :)

   Usuń
  2. w takim razie i tak kiepsko, jak na taki wiek:)

   Usuń
  3. a to jest blog/post o tym jak piszę? widocznie nie masz odwagi żeby pisać z konta tylko jako anonim, i pewnie jesteś osobą która właśnie nie wstawiła buttonu :) ale cóż po co mam się denerwować taką osobą jak ty, która nie jest warta mojej uwagi :)

   Usuń
  4. nie byłam zalogowana i nie, wcale nie jestem osobą, która nie wstawiła buttonu, bo nawet nie czytam tego bloga:) Miałam zamiar, ale jestem osobą, która zwraca uwagę na sposób pisania, a jest jak jest, więc:)

   Usuń
  5. czyli weszłaś tu po to żeby zwrócić uwagę na moją pisownie? Sorry ale chyba to nie ten blog, którego szukasz :)

   Usuń
  6. Właśnie napisałam, że nie zamierzam czytać tego bloga, więc

   Usuń
 5. Sama prowadzę blogi i krew mnie zalewa jak ludzie nie dodają buttonów, więc zawsze do nich piszę i wtedy chyba im się głupio robi i szybko je dodają.
  Ja mam jeden blog w waszym spisie od roku i pomimo tego, że szablon zmieniałam z 10 razy, ani razu nie usunęłam buttonu! Nadal jest na głównej.
  Ostatnio otwarłam nowe ff z Justinem i dodałam wasz button do zakładki "buttony" bo na stronie głównej po prostu nie było miejsca, żeby go wcisnąć, ale przenigdy bym nie usunęła buttonu.
  Buttony są ważne bo dzięki temu spis się rozprzestrzenia w bloggosferze. Ludzie powinni to zrozumieć.
  Proponuję zagospodarować sobie kilka godzin i sprawdzić po kolei wszystkie blogi, do tych którzy buttonu nie dodali napisać komentarz z prośbą o dodanie buttonu i dać tydzień czasu. Po tygodniu sprawdzić i jeśli nie dodali buttonu, usunąć ze spisu. Proste :) (tylko zapisz sobie linki do tych blogów, które nie mają buttonów). Wiem, że to wymaga dużo pracy, ale czasem trzeba ostro zadziałać, żeby przyniosło rezultat. Pozdrawiam! :)

  Ps: No i przy okazji wychwycisz usunięte blogi, a mogę się założyć, że w spisie jest ich pełno. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak chyba zrobię, zabierałam się do tego nie raz nie dwa, ale po jakiejś godzinie zmęczyło mnie to sprawdzanie, oczy mnie bolały i tak dalej więc potrzebuje pomocy

   Usuń
  2. Jeżeli chcesz moge sprawdzić kilka(np.20 lub więcej) blogów i napisać ci które nie dodały :)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Mogę zamiast buttonu mieć wstawiony link? Jestem zawsze na telefonie i trochę trudno mi wstawić button :/

  OdpowiedzUsuń
 7. nie pisze opowiadania itp. a pytam z czystej ciekawosci... co to button? :)

  OdpowiedzUsuń